1pxOpcje przeglądania

Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

 

Autoryzowany dostawca stolarki

Czytniki ścienne i szyfratory do drzwi

Jeśli chcą Państwo ułatwić sobie zarządzanie m.in. lokalami pod wynajem lub mieć stałą kontrolę nad przejściami w budynku, warto zdecydować się na czytnik ścienny lub szyfratory do drzwi już z wbudowanym czytnikiem. W taki prosty sposób mogą Państwo zabezpieczyć wszystkie przejścia. Urządzenia te są odporne na warunki atmosferyczne, więc z powodzeniem można je stosować zarówno w środku budynku, jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdzają się podczas wynajmu krótkoterminowego lub kontroli dostępu w biurach, na parkingach czy też windach.

Zalety zastosowania czytnika ściennego  

W zależności od rodzaju czytnika mają Państwo możliwość dostosowania go do swoich potrzeb. W naszej ofercie mamy urządzenia, które otwierają drzwi za pomocą:

• karty;
• kodu PIN;
• czytnika linii papilarnych;
• bluetooth z aplikacji.

Podobnie jak w przypadku zamków do apartamentów czytniki ścienne dają możliwość generowania kodów czasowych, z których mogą korzystać np. klienci podczas wynajmu apartamentu. Każdy z czytników dostępnych w naszej ofercie umożliwia odczyt historii zdarzeń, dzięki czemu w łatwy sposób mogą Państwo monitorować ruch w obiekcie.

Swobodne zarządzanie obiektem dzięki czytnikom zbliżeniowym

Posiadamy w naszej ofercie czytniki ścienne, które sterują zarówno elektrozaczepem, jak i zworą elektromagnetyczną. Dodatkowo niektóre nasze urządzenia dają możliwość zdalnego zarządzania m.in. apartamentem na wynajem albo biurem. Takie szyfratory do drzwi można kontrolować za pomocą aplikacji TTlock. Pozwala ona też programować karty dostępu, generować czasowe kody i wysyłać je klientom z dowolnego miejsca na świecie. 

Czytniki ścienne

Czytnik ścienny  Adel 5500 Czytnik ścienny Adel 5500
Producent: LOB S.A
Cena: 1 199,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl