1pxOpcje przeglądania

Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

 

Autoryzowany dostawca stolarki

Produkt świetnie sprawdza się w metalowych, drewnianych lub tworzywowych szafkach. Jego cechy pozwalają na wykorzystanie go we wszelkiego rodzaju obiektach typu: szkoły, baseny, centra spa i fitness, szpitale, uniwersytety i inne.

ELLcam 2.0 jest niezwykle prosty w obsłudze i zarządzaniu. Zamek może służyć jednemu bądź wielu użytkownikom. To administrator systemu decyduje o jego funkcjonalności.

Produkt świetnie sprawdza się w metalowych, drewnianych lub tworzywowych szafkach. Jego cechy pozwalają na wykorzystanie go we wszelkiego rodzaju obiektach typu: szkoły, baseny, centra spa i fitness, szpitale, uniwersytety i inne.

ELLcam z klawiaturą obsługuje kody PIN użytkowników składające się z 4 cyfr. Dzięki klawiaturze i funkcjonalności zamka, działa on jako autonomiczna kontrola dostępu do szafek w różnego rodzaju obiektach. 

ELLcam z czytnikiem kart RFID 13,56MHz. Dzięki zastosowanemu czytnikowi, zamek może być obsługiwany przez użytkowników wykorzystujących karty, breloki, opaski zbliżeniowe etc. Brak klawiatury w zamku eliminuje możliwość manipulacji osób postronnych w celu nieautoryzowanego wejścia.

 

Zamki szafkowe ELL camZamki szafkowe ELL cam

Elektroniczne zamki szafkowe

Jakie możliwości daje użytkownikom zamek szafkowy na kartę?

Zamek szafkowy na kartę bez klawiatury zmniejsza możliwość manipulacji osób nieupoważnionych w celu nieautoryzowanego wejścia. Dostępne są też wersje zamków z klawiaturą, które obsługują kody PIN użytkowników składające się z 4 cyfr. Urządzenia te dają również możliwość dostępu do szafki w określonym przedziale czasowym (1-9 godzin), sygnalizują niski stan baterii, a w przypadku awarii zasilania, da się otworzyć zamek za pomocą zewnętrznego źródła zasilania poprzez przewód Micro USB.

Czym się wyróżniają zamki elektroniczne do szafek SmartLock?

Zamki elektroniczne do szafek typu SmartLock pozwalają na użycia jednego z czterech systemów kodów:

  • stały KOD – trzeba ustawić datę od kiedy ma obowiązywać,
  • czasowy KOD – wybiera się zakres dat obowiązujących (to idealna opcja dla apartamentów na wynajem),
  • cykliczny KOD – dostęp jest przyznawany np. na każdy weekend w danych przedziałach godzinowych,
  • jednorazowy KOD – pozwalający jednorazowo użyć PIN w konkretnym zakresie czasu.

Każdy z kodów generuje się poprzez wybranie w aplikacji zamka, do którego chce się nadać dostęp wynajmującemu. Następnie trzeba zastosować „czasowy KOD”, aby aplikacja utworzyła SMS z zawartą informacją czasu pobytu oraz kodem dostępu PIN. Po upływie określonej daty kod jest nieważny.

Jeśli poszukujesz niezawodnych zamków elektronicznych do szafek, to chętnie przedstawimy pełną ofertę Hotels Media.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl