Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

 

Autoryzowany dostawca stolarki

Zamki TTlock

Kategoria Smart Lock i zamki TTlock to innowacyjne zamki elektroniczne do pokoi hotelowych, apartamentów, biur i innych przestrzeni, które zapewniają swoim użytkownikom bezpieczeństwo oraz niezwykłą wygodę. Są to nowoczesne urządzenia stworzone z myślą o najbardziej luksusowych przestrzeniach, których lokatorzy cenią sobie najwyższy wymiar bezpieczeństwa i prywatności. Systemy kontroli dostępu dostępne w naszej ofercie to także takie elementy jak:

  • szyfratory do drzwi z wbudowanym czytnikiem,
  • maskownice,
  • wkładki elektroniczne,
  • zasilacze,
  • bramki,
  • breloki zbliżeniowe,
  • daszki chroniące.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie elementy tworzą profesjonalny system kontroli dostępu najwyższej klasy. Nasze zamki na kod do apartamentów, pokoi hotelowych, biur i innych lokali zapewniają komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo ich lokatorów bez obaw o zgubienie breloka lub karty – wystarczy jeden prosty kod. Gwarantujemy, że spełnią wszystkie potrzeby i oczekiwania, a ich nowoczesny design dodatkowo podkreśli charakter Państwa przestrzeni.

 

System Smart Lock

Jak działają TTlock zamki?

TTlock zamki elektroniczne mają moduł Bluetooth, który pozwala sprawnie komunikować się urządzeniu ze smartfonem. Dzięki aplikacji TTlock można zdalnie zablokować lub odblokować je, a także zaktualizować sprzęt i odczytać dotychczasowe operacje. Zamki te zasilane są na baterie, więc nie ma potrzeby podpięcia ich do gniazdka elektronicznego, a tym samym rozciągania kabli po pokojach. Otwierane są za pomocą kodu dostępu, który działa przez określony czas – np. na okres wynajmu danego apartamentu. Kolejny gość otrzymuje już inny PIN, dlatego korzystanie z zamka jest całkowicie bezpieczne. Z poziomu aplikacji dodatkowo można nadawać uprawnienia stałe, długotrwałe czy krótkotrwałe. Zdalnie wykonuje się wiele operacji, np. wydłuża się czas dostępu Klientowi, który przedłużył pobyt.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zamków TTlock od Hotels Media.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl