SMARTair® Rozety Elektroniczne

Solidne urządzenie bezprzewodowe zapewniające bezpieczne odblokowywanie RFID do każdej bramy o dużym natężeniu ruchu.
Nowa elektroniczna rozeta jest łatwa do modernizacji i kompatybilna z zarządzaniem systemem online lub offline.

Solidny, innowacyjny i elegancki: nowa elektroniczna rozeta SMARTair to całkowicie odnowione i zaktualizowane urządzenie kontroli dostępu,
o wyrafinowanym designie, wielu wykończeniach i wyjątkowo odpornym mechanizmie blokującym.

Nowa rozeta została stworzona z myślą o każdym środowisku, w którym inteligencja, design i funkcjonalność muszą się wyróżniać. Elektroniczna rozeta SMARTair z zasilaniem bezprzewodowym i bateryjnym ze zintegrowanym czytnikiem RFID i mechanizmem blokującym pasuje do drzwi biurowych i pokojów konferencyjnych oraz do wszystkich drzwi, w których dzienny ruch jest duży.

Jest idealną alternatywą dla kluczy mechanicznych i można ją łatwo zamontować, aby ulepszyć drzwi dzięki potężnej kontroli dostępu. Kompleksowe specyfikacje rozety pasują do każdego rodzaju drzwi, w tym drzwi o wąskim profilu.


Dostępne są typy drzwi europejskich, skandynawskich, ANSI, australijskich, DIN i innych, aby zapewnić 100% zgodność z potrzebami rynku.
Dostępny jest również specjalny model drzwi antypanicznych i zestawy do drzwi szklanych. Dwie części rozety są instalowane bezpośrednio na drzwiach, bez potrzeby zmiany istniejącego zamka mechanicznego.Jest idealny do modernizacji, ponieważ nie wymaga okablowania ani okablowania. Wszystkie elektroniczne elementy blokujące są zabezpieczone wewnątrz.

Rozeta SMARTair jest dostępna w różnych wykończeniach, a jej smukła konstrukcja pasuje do każdego stylu i schematu budynku.
Dostępny jest opcjonalny dodatkowy uchwyt i powierzchnia antybakteryjna do zastosowań medycznych.


Nie widzisz produktów? Zapytaj o ofertę.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl