1pxOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

Elektroniczne zamki hotelowe LOB 5500

Elektroniczne zamki hotelowe doskonale pracują w warunkach częstej zmiany uprawnień. Systemy oferowane przez LOB należą do kategorii offline. Wszystkie uprawnienia zapisane są na karcie zbliżeniowej, która pełni funkcję klucza. Zapis uprawnień na karcie odbywa się z pomocą kodera USB i programu zainstalowanego w recepcji. Przy zbliżeniu karty do zamka, uprawnienia są odczytywane i porównywane z ustawieniami zamka. Jeśli parametry są zgodne, to zamek odblokowuje przejście. Karta traci ważność, kiedy kończy się pobyt. Zgubioną kartę można usunąć w każdej chwili. Dzięki rozproszeniu funkcji decyzyjnych zbędne jest okablowanie komunikacyjne, które nie sprawdza się w środowisku hotelowym. Ponieważ zamki drzwiowe są zasilane bateryjnie, to system jest bardziej odporny na awarie zasilania i tańszy w utrzymaniu.

System hotelowy LOB

System elektroniczny oferuje poczucie bezpieczeństwa gościom, zwiększa komfort pracy zarządzającego obiektem i podnosi standard obiektu Dodatkowo system elektroniczny obsługuje funkcje zapisu zdarzeń do celów dowodowych, funkcję „nie przeszkadzać”, opcjonalne uprawnienia do pomieszczeń dodatkowych (strefy SPA, parkingu) oraz współpracuje z systemem zarządzania rezerwacjami i klientami.

Zamki hotelowe serii LOB 5500 Adel są efektem doświadczeń kilkudziesięciu lat w projektowaniu i produkcji trwałych i solidnych produktów. Zamek LOB 5500 cechuje nadzwyczajna jakość wykonania, co przekłada się na fakt, że jednorazowa inwestycja zapewni kilkanaście lat stabilnej pracy przy niskich kosztach eksploatacji. LOB 5500 pozwala na integrację z zewnętrznymi systemami (PMS) przy wykorzystaniu gotowych modułów. Pełna gama urządzeń o ciekawym wzornictwie pozwala na zabezpieczenie nie tylko pokoi hotelowych, ale także szlabanów, bram garażowych i innych przejść.

LOB 5500 jest systemem „nakładkowym” co oznacza, że elektroniczny szyld z mechanizmem blokującym można zamontować na nieomal każdym zamku mechanicznym. Można też zastosować dedykowany zamek wpuszczany i rozszerzyć możliwości systemu.

Czym się wyróżniają zamki hotelowe LOB?

Hotele bardzo chętnie korzystają z elektronicznych zamków – zarówno tych na kartę, jak i szyfrowych. Zamki hotelowe LOB nie tylko zapewniają bezpieczeństwo i podnoszą komfort gości, a też wpływają na dobre postrzeganie danego obiektu. W naszej ofercie można znaleźć całe systemy, w skład, których wchodzi włącznik prądu, oprogramowanie, programator kart czy samozamykacz. Produkty te pasują do pokoi hotelowych oraz do zabezpieczenia dostępu do pomieszczeń dla obsługi. Asortyment zamków LOB został tak skonstruowany, aby dobrze spełniał oczekiwania Klientów. To uniwersalna funkcjonalność, różne wzory oraz kolory zamków, które oprócz karty gości, obsługują też karty „master”, funkcyjne „zawsze otwarte” i „zawsze zamknięte”. Niektóre modele dodatkowo mają funkcję „nie przeszkadzać”, która blokuje kartę pokojową.

Bardzo chętnie omówimy wszystkie zalety, jakie dają zamki hotelowe LOB od Hotels Media.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl