Autoryzowany dystrybutor & instalator 

 

Bezkluczowy zamek do drzwi Yale

 Yale Linus® Smart Lock

Ulepsz swoje drzwi dzięki bezkluczowemu zamkowi, który został zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ułatwić Ci życie. Elegancki design w połączeniu z najnowocześniejszą technologią
 Klaiwatrura do zamka Linus Yale  

 Yale Smart Keypad

Odrygluj swoje drzwi za pomocą unikalnych kodów dostępu. Klawiatura Yale Smart Keypad to najlepsze akcesorium do zamka Yale Smart Lock. Stwórz własne kody dostępu, aby odryglować drzwi wejściowe bez tradycyjnego klucza lub smartfona. Nasza klawiatura do drzwi jest świetna dla gości, dzieci lub każdego, kto potrzebuje dostępu do Twojego domu. Nigdy więcej nie zostawiaj kluczy pod wycieraczką.
 Bramka Wifi Yale  Linus  

 Yale Connect Wi-Fi  Bridge

Wystarczy podłączyć Smart Lock, Smart Cabinet Lock i Smart Safe do Yale Connect Wi-Fi Bridge, aby udostępniać dostęp zaufanym gościom, wyświetlać aktywność, otrzymywać powiadomienia lub ryglować i odryglować drzwi z dowolnego miejsca na świecie. Wi-Fi Bridge umożliwi również integrację z asystentami głosowymi, a także z najlepszymi platformami hostingowymi. Zintegrowaliśmy również nasze inteligentne alarmy Yale do współpracy z naszymi inteligentnymi zamkami Yale, dzięki czemu Twój system alarmowy zostanie automatycznie rozbrojony, gdy zamek zostanie odblokowany przez system Yale Access.
 Regulowana wkładka Linus  

 Regulowana wkładka Linus®

Ulepsz swoje drzwi dzięki bezkluczowemu zamkowi, który został zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ułatwić Ci życie. Nie ma potrzeby mierzenia drzwi, ponieważ regulowana wkładka Linus® jest zaprojektowana tak, aby dopasować się do Twoich drzwi. Zbuduj wkładkę o tej samej długości, co Twoja obecna wkładka, używając odpowiednich podkładek dystansowych. 

 

Yale Linus - bezkluczowy zamek

Regulowana wkładka Linus® Regulowana wkładka Linus®
Producent: Yale
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Yale Connect Wi-Fi Bridge Yale Connect Wi-Fi Bridge
Producent: Yale
Cena: 369,00 zł
szt.
zobacz więcej
Yale Linus® Smart Lock Yale Linus® Smart Lock
Producent: Yale
Cena: 1 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Yale Smart Keypad Yale Smart Keypad
Producent: Yale
Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Yale Linus Yale Linus

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl