1pxOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

 

Autoryzowany dostawca stolarki

 

Yale Linus Smart Lock

Bezkluczowy zamek do drzwi Yale

 Yale Linus® Smart Lock

Ulepsz swoje drzwi dzięki bezkluczowemu zamkowi, który został zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ułatwić Ci życie. Elegancki design w połączeniu z najnowocześniejszą technologią
 Klaiwatrura do zamka Linus Yale  

 Yale Smart Keypad

Odrygluj swoje drzwi za pomocą unikalnych kodów dostępu. Klawiatura Yale Smart Keypad to najlepsze akcesorium do zamka Yale Smart Lock. Stwórz własne kody dostępu, aby odryglować drzwi wejściowe bez tradycyjnego klucza lub smartfona. Nasza klawiatura do drzwi jest świetna dla gości, dzieci lub każdego, kto potrzebuje dostępu do Twojego domu. Nigdy więcej nie zostawiaj kluczy pod wycieraczką.
 Yale Connect Wi-Fi BridgeBramka Wifi Yale  Linus  

 Yale Connect Wi-Fi  Bridge

Wystarczy podłączyć Smart Lock, Smart Cabinet Lock i Smart Safe do Yale Connect Wi-Fi Bridge, aby udostępniać dostęp zaufanym gościom, wyświetlać aktywność, otrzymywać powiadomienia lub ryglować i odryglować drzwi z dowolnego miejsca na świecie. Wi-Fi Bridge umożliwi również integrację z asystentami głosowymi, a także z najlepszymi platformami hostingowymi. Zintegrowaliśmy również nasze inteligentne alarmy Yale do współpracy z naszymi inteligentnymi zamkami Yale, dzięki czemu Twój system alarmowy zostanie automatycznie rozbrojony, gdy zamek zostanie odblokowany przez system Yale Access.
 Regulowana wkładka Linus  

 Regulowana wkładka Linus®

Ulepsz swoje drzwi dzięki bezkluczowemu zamkowi, który został zaprojektowany po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ułatwić Ci życie. Nie ma potrzeby mierzenia drzwi, ponieważ regulowana wkładka Linus® jest zaprojektowana tak, aby dopasować się do Twoich drzwi. Zbuduj wkładkę o tej samej długości, co Twoja obecna wkładka, używając odpowiednich podkładek dystansowych. 

 

Zamek drzwiowy bezkluczowy

Zamek drzwiowy bezkluczowy to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na dostęp do pomieszczenia bez konieczności korzystania z tradycyjnych kluczy. Jest to rozwiązanie stosowane zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa i placówki publiczne. Zamek pozwala na wygenerowanie kodów wejściowych, które następnie wystukiwane są na dedykowanym keypadzie lub przez smartfon albo tablet. Zamek drzwiowy bezkluczowy docenią osoby, które korzystają z usług zewnętrznych, na przykład dostawców jedzenia lub serwisów porządkowych – nie trzeba dorabiać i wydawać tradycyjnego klucza wejściowego, wystarczy wygenerować kod. W naszej ofercie dostępne są bezpieczne i sprawdzone zamki drzwiowe bezkluczowe Yale.

Yale Linus - bezkluczowy zamek

Bezkluczowe zamki do drzwi Yale Linus to połączenie nowoczesnej technologii i inteligentnego domu z bezpieczeństwem i kontrolowaniem lub monitorowaniem, kto i kiedy wchodził lub wychodził z domu. Funkcja automatycznego ryglowania drzwi pozwala na wygodne opuszczanie domu, bez konieczności zamykania drzwi w tradycyjny sposób. Wygodne powiadomienia na smartfonie pozwalają sprawdzić stan zamknięcia/otwarcia drzwi, jednocześnie pozwalają monitorować ten stan z dowolnego miejsca. Osoby, które cenią sobie wygodę i najnowocześniejsze rozwiązania, z pewnością zainteresują się automatyczną blokadą zamka.

Yale Linus

Yale Linus

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl