1px Abloy ACTIVE

Abloy Active

ABLOY® ACTIVE

Antybakteryjna powłoka powstrzymująca zarazki

Akcesoria zamontowane w drzwiach bardzo często są siedliskiem bakterii, które wymieniane są pomiędzy ich użytkownikami. Rozwiązanie ABLOY® ACTIVE skutecznie zwalcza bakterie przenoszone tą drogą przy pomocy technologii aktywnego srebra. Nasza powłoka ACTIVE znajdzie zastosowanie na wszystkich drzwiach, wkomponowując się w otoczenie, bez względu czy są to drzwi w domu czy w miejscu publicznym.

Podstawowa funkcja wszystkich malowanych elementów

Podstawowe barwy w jakich wykańczane są produkty to: biały, czarny, szary oraz grafitowy. Pozostałe warianty z palety barw dostępne są na specjalne zamówienie. Dzięki szerokiej gamie kolorów oraz antybakteryjnej powłoce ACTIVE możliwe jest zapewnienie nie tylko higienicznego, ale i estetycznie spójnego otoczenia.

Oszczędzaj na kosztach, inwestuj w dobrobyt

ACTIVE to skuteczny oraz łatwy sposób na wyniesienie standardu higieny na wyższy poziom, bez względu czy dotyczy to domu, czy placówek publicznych, takich jak szkoły, szpitale czy biura. Zastosowanie powłoki ACTIVE przełoży się bezpośrednio na zmniejszenie ilości infekcji, które zwrócą się w postaci mniejszej nieobecność z powodu choroby, mniejszej ilości dni hospitalizacji oraz niższych kosztów opieki zdrowotnej.

Naturalna siła srebra

Powłoka ACTIVE skutecznie zwalcza bakterie dzięki zawartej w niej cząsteczkom srebra, których właściwości bakteriobójcze są potwierdzane od lat. ACTIVE przy zastosowaniu w stosownym środowisku może zniszczyć 99% szkodliwych bakterii* i może bezpośrednio przełożyć się na higieniczność i bezpieczeństwo w otoczeniu (*Potwierdzone przez BioCote)

 

Klamka Zewnętrzna zawsze musi być

  • „U” kształtna
  • posiada dzielony trzpień w zestawie
  •  jest zgodna z normą EN179 


Dlaczego klamka antybakteryjna to dobry wybór?

Klamka antybakteryjna z powłoką ACTIVE wyróżnia się właściwościami przeciwdrobnoustrojowymi. W swoim składzie ma cząsteczki srebra, których cechy bakteriobójcze znane są od wielu lat. Niszczą 99% szkodliwych bakterii, pozostając higieniczną powłoką ochronną. Dodatkowo klamka zachowuje swoje właściwości przez 20 lat bez potrzeby specjalnej konserwacji. Jest też odporna na zarysowania czy działanie środków dezynfekujących.

Gdzie stosuje się klamki antybakteryjne?

Klamki antybakteryjne sprawdzają się we wszystkich miejscach, które wymagają sterylności. Są to przede wszystkim placówki medyczne, szkoły, uczelnie, hotele, sklepy i galerie handlowe. Zastosowane powłoki sprawdzają się w miejscach, z których każdego dnia korzysta wiele osób. Takie produkty znacznie zmniejszają proces roznoszenia drobnoustrojów chorobotwórczych. Element ten stosowany jest również w prywatnych domach – zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa.

Jeśli poszukujesz skutecznej ochrony przed bakteriami, to klamki z powłoką antybakteryjną od Hotels Media, będą idealnym wyborem!

 

  Klamka wewnętrzna                                                                                                      Klamka zewnętrzna 

 

Kolor (Fin)

Kolor (ENG)

Kolor (PL)

Val

White (A) (RAL9010)

Biały (A) (RAL9010)

Mus

Black (A) (RAL9005)

Czarny (A) (RAL9005)

Cr

Bright Chrome

Chrom Połysk

HaLa

Brushed Brass (A)

Mosiądz Szczotkowany (A)

KiLa

Polished Brass (A)

Mosiądz Połysk (A)

Har

Grey (A) (RAL9006)

Szary (A) (RAL9006)

Apr

Antique Brass

Mosiądz Antyczny

Aho

Anodised Aluminium

Aluminium Anodizowany

Gra

Graphite (A) (RAL790-M)

Grafitowy (A) (RAL790-M)

NiHa/RST

Stainless Steel

Stal Nierdzewna

HCr

Satin Chrome

Chrom Matowy

 

 

 

Zobacz ulotkę informacyjną

 

 

Masz pytania odnośnie tego rozwiązania napisz do nas

 

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl