Abloy ACTIVE

ABLOY® ACTIVE

Antybakteryjna powłoka powstrzymująca zarazki

Akcesoria zamontowane w drzwiach bardzo często są siedliskiem bakterii, które wymieniane są pomiędzy ich użytkownikami. Rozwiązanie ABLOY® ACTIVE skutecznie zwalcza bakterie przenoszone tą drogą przy pomocy technologii aktywnego srebra. Nasza powłoka ACTIVE znajdzie zastosowanie na wszystkich drzwiach, wkomponowując się w otoczenie, bez względu czy są to drzwi w domu czy w miejscu publicznym.

Podstawowa funkcja wszystkich malowanych elementów

Podstawowe barwy w jakich wykańczane są produkty to: biały, czarny, szary oraz grafitowy. Pozostałe warianty z palety barw dostępne są na specjalne zamówienie. Dzięki szerokiej gamie kolorów oraz antybakteryjnej powłoce ACTIVE możliwe jest zapewnienie nie tylko higienicznego, ale i estetycznie spójnego otoczenia.

Oszczędzaj na kosztach, inwestuj w dobrobyt

ACTIVE to skuteczny oraz łatwy sposób na wyniesienie standardu higieny na wyższy poziom, bez względu czy dotyczy to domu, czy placówek publicznych, takich jak szkoły, szpitale czy biura. Zastosowanie powłoki ACTIVE przełoży się bezpośrednio na zmniejszenie ilości infekcji, które zwrócą się w postaci mniejszej nieobecność z powodu choroby, mniejszej ilości dni hospitalizacji oraz niższych kosztów opieki zdrowotnej.

Naturalna siła srebra

Powłoka ACTIVE skutecznie zwalcza bakterie dzięki zawartej w niej cząsteczkom srebra, których właściwości bakteriobójcze są potwierdzane od lat. ACTIVE przy zastosowaniu w stosownym środowisku może zniszczyć 99% szkodliwych bakterii* i może bezpośrednio przełożyć się na higieniczność i bezpieczeństwo w otoczeniu (*Potwierdzone przez BioCote)

 

Zobacz ulotkę informacyjną

 

Produkty niedługo w sprzedaży

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl