1px System hotelowy TESA

 

System hotelowy na karte TESA

Elektroniczne zamki hotelowe

Zamki hotelowe TESA Hospitality

 

Elektroniczne zamki hotelowe TESA Hopitality umożliwiają kompleksowe zabezpieczenie hotelu. Zarówno pomieszczeń gości jak i przejść dla personelu oraz pozostałych stref pod kontrolą dostępu. Kluczem użytkownika może być na przykład  karta zbliżeniowa RFID . Dla wzmocnienia istniejących systemów KD z zaimplementowaną technologią MIFARE można używać każdej karty MIFARE, która działa z częstotliwością pracy 13,56 MHz. Karta pamięci również może być wykorzystana do kolejnych aplikacji w innych systemach.

Gwarancja bezpieczeństwa

Okucia są certyfikowane do użytku w drzwiach przeciwpożarowych, odpornych do 90 minut (EN 1634). Łącznie z zamkiem panicznym, można stosować do drzwi ewakuacyjnych, z dźwignią paniczną (EN 1125) lub (EN 179). Zamek jest zasilany bateriami - baterie alkaliczne gwarantują czas żywotności do min. 30.000 wejść/wyjść lub przez okres 2 lat. Baterie znajdują się w wewnętrznej, chronionej części okuć.

Zamki hotelowe w wersji bezprzewodowej

Zamki elektroniczne TESA SPY/SPY Design w wersji Wireless korzystają z bezprzewodowej komunikacji pomiędzy okuciem a systemem dzięki przekaźnikom radiowym - HUB'om. Częstotliwość operacyjna HUB'a to 868 MHz, działa w promieniu 30 metrów oraz można zaadresować do niego do 30 okuć hotelowych. Połączenie pomiędzy punktem dostępu - HUB i komputerem jest realizowane poprzez interfejs TCP/IP.

Jakie zalety ma zamek Tesa?

Zamek Tesa to przede wszystkim łatwy sposób na kontrolę dostępu. Oprogramowanie to gwarantuje proste zarządzanie dostępem, dzięki czemu np. meldowanie i wymeldowanie gości nie będzie powodować żadnych trudności. Dodatkowo jest to zwiększona wygoda użytkowania. Goście otrzymują klucz – kartę chipową lub wirtualny klucz z zaprogramowanymi datami pobytu. Każdy użytkownik może dostać osobny klucz, nawet, gdy mieszka w tym samym pokoju.

Zamki Tesa to również możliwość szybkiego dostępu, ponieważ karta elektroniczna zapewnia sprawne dostanie się do pokoju. Tradycyjne, ciężkie i głośne klucze nie są potrzebne. Goście mogą bezpiecznie zamykać i otwierać pokoje. Warto również wspomnieć o oszczędności czasu oraz pieniędzy. W przypadku, gdy zgubi się kartę dostępu, wygenerowanie nowej i anulowanie poprzedniej w systemie zajmuje kilka sekund. Nie ma potrzeby, aby wymienić zamki i tracić czas na dorabianie nowych kluczy.

Bardzo chętnie przedstawimy całą ofertę zamków Tesa od Hotels Media.

 

System hotelowy na karte TESA 2

Elektroniczne zamki hotelowe

Cylindy elektroniczne TESA

   Elektroniczne cylindry

Czytniki ścienne TESA
Przerywniki
Karty transpondery
Oprogramowanie TESA
Zamki do szafek TESA

 

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl