LOB RentingLock

0,00 zł
Brutto

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

LOB RentingLock

Mniej na głowie
Przyjmowanie klientów w apartamentach w pod różnymi adresami potrafi zajmować dużo czasu. Jeśli goście przyjeżdżają o podobnej porze, wydanie apartamentu może przysporzyć porządnego bólu głowy.
LOB RentingLock uwolni Cię od wydawania kluczy, zostawiania ich pod wycieraczką, obecności przy zameldowaniu.

Mniej czekania i stresu
Mniej stresu dla Ciebie i Twoich gości. Ty nie czekasz, kiedy mają opóźnienie w podróży, oni nie czekają, kiedy Tobie coś wypadnie.
Klienci wejdą do mieszkania za pomocą kodu numerycznego o dowolnej porze dnia w dogodnej dla nich chwili, nawet w nocy.

Więcej czasu dzięki automatyzacji
Zarządzasz wieloma apartamentami i jeździsz po mieście jak szalony, bo musisz obsłużyć gości w kilku miejscach naraz o tej samej porze?
Skorzystaj z pełnej automatyzacji procesu i ciesz się bezobsługowym najmem, oszczędzając czas i redukując koszty dojazdów i personelu.

Więcej bezpieczeństwa
Twój apartament będzie dostępny dla gości tylko w zdefiniowanym przez Ciebie czasie. Kod czasowy nie otwiera drzwi przed godziną zameldowania i wygaśnie automatycznie po zakończeniu wynajmu. Nie ma ryzyka związanego z dorabianiem czy zgubieniem kluczy.

Kup i zamontuj 
Zamek możesz kupić u autoryzowanych Instalatorów LOB RentingLock. Każdy z nich może także zamontować zamek. Po montażu instalator zaprogramuje zamek i przekaże Ci dane Twojego konta do zarządzania i pokaże Ci, jak je obsługiwać.
Wybierz instalatora z mapy poniżej i skontaktuj się z nim. Jeśli w pobliżu nie ma żadnego Instalatora LOB RentingLock, możesz znaleźć najbliższego partnera LOB. Przejdź na stronę Gdzie kupisz wybierz województwo i włącz filtry „Kontrola dostępu, zamki hotelowe” oraz „LOB Master Serwis”.
Zawsze możesz skontaktować się z bezpośrednio z LOB. Kontakt znajdziesz klikając łącze poniżej.