Szyld elektroniczny LOB 5500

717,09 zł
Brutto

LOB 5500 jest systemem „nakładkowym” co oznacza, że elektroniczny szyld z mechanizmem blokującym można zamontować na nieomal każdym zamku mechanicznym. Można też zastosować dedykowany zamek wpuszczany i rozszerzyć możliwości systemu.


Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

System LOB 5500 Adel

Zamki elektroniczne serii LOB 5500 Adel są efektem doświadczeń kilkudziesięciu lat w projektowaniu i produkcji trwałych i solidnych produktów. Zamek LOB 5500 cechuje nadzwyczajna jakość wykonania, co przekłada się na fakt, że jednorazowa inwestycja zapewni kilkanaście lat stabilnej pracy przy niskich kosztach eksploatacji. LOB 5500 pozwala na integrację z zewnętrznymi systemami (PMS) przy wykorzystaniu gotowych modułów. Pełna gama urządzeń o ciekawym wzornictwie pozwala na zabezpieczenie nie tylko pokoi hotelowych, ale także szlabanów, bram garażowych i innych przejść.

LOB 5500 jest systemem „nakładkowym” co oznacza, że elektroniczny szyld z mechanizmem blokującym można zamontować na nieomal każdym zamku mechanicznym. Można też zastosować dedykowany zamek wpuszczany i rozszerzyć możliwości systemu.

Opis:

System LOB 5500 oferuje zamknięcia drzwiowe w postaci szyldów elektronicznych (nakładek), które można uzupełnić o systemowy zamek mechaniczny z czujnikami.

Szyld LOB 5500 instaluje się na drzwiach. Można go zamontować także na istniejące drzwi. Szyld porównuje uprawnienia zapisane na karcie RFID zbliżonej do jego czytnika i po stwierdzeniu zgodności, sprzęga klamkę z trzpieniem zamka wpuszczanego w drzwiach. Przy zablokowanych drzwiach, klamka porusza się swobodnie, ale nie otwiera drzwi. W szyldzie zastosowano wytrzymałe sprzęgło i system mocowania klamki. Dlatego nadaje się zastosowania do drzwi o dużym natężeniu ruchu, także do drzwi przeciwpożarowych EI30 (opcja).

Szyld zapisuje w pamięci próby otwarcia. Po przeniesieniu tych danych do oprogramowania, można stworzyć listę zdarzeń dla danej karty użytkownika lub konkretnych drzwi dla celów dowodowych.

Szyld zasilany jest standardowymi bateriami AA. Stan rozładowania baterii sygnalizowany jest z dużym wyprzedzeniem. W razie potrzeby można podłączyć baterię 9V do styków w dolnej części obudowy albo użyć klucza mechanicznego.

Dostępne wykończenia srebrny satyna
Wymiary 55,5 x 300 x 33 mm (szer. x wys. x gł.), bez klamki
Grubość drzwi standardowa w dostawie standardowej: 40-45 mm
Zakres grubości drzwi śruby i wkładka dobierane dla: 35 – 75 mm
Trzpień klamki 7,5 mm
Temperatura pracy 0 … 50 °C
Zasilanie 6 V (4 baterie LR6 „AA”)
Sygnalizacja niskiego poziomu baterii < 4,5 V, specjalny sygnał dźwiękowy
Pobór prądu w spoczynku < 120 µA
Wytrzymałość baterii ok. 15 000 otwarć
Typ karty zbliżeniowej RFID, kodowanie DES producenta
Pamięć zdarzeń 828 zdarzeń
 
Klasyfikacja wytrzymałości ogniowej EI30 (opcja)

Zobacz także