Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

 

Autoryzowany dostawca stolarki

Zamki do apartamentów i pokoi hotelowych 

Każdy, kto zajmuje się wynajmem krótkoterminowym mieszkań i apartamentów, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie i wygody swoim klientom. Idealnym rozwiązaniem są elektroniczne zamki hotelowe, które zarówno ułatwiają życie właścicielowi nieruchomości pod wynajem, jak i jego gościom, którzy cenią sobie prywatność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo zamki drzwiowe takich firm, jak Apartlock, SafeAutomation, Lob, ASSA ABLOY Tesa.

Zamki do apartamentów

Jaki hotelowy zamek elektroniczny najlepiej wybrać? 

Aby odpowiednio dobrać zamek bezkluczowy, należy najpierw zastanowić się, do jakich drzwi będzie on montowany. Większość zamków pasuje zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i do zewnętrznych. Warto jednak pamiętać, aby osłonić go przed deszczem. Należy wziąć także pod uwagę sposób otwierania drzwi. Znajdą Państwo u nas zarówno zamki hotelowe na kartę zbliżeniową, jak i zamki do drzwi otwierane za pomocą kodu, odcisku linii papilarnych, dedykowanej aplikacji, a także wkładki elektroniczne na szyfr.

Szyfratory i inne zamki elektroniczne w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym

Większość oferowanych w naszym sklepie zamków drzwiowych może mieć generowane kody czasowe i obsługę zdalną. Jest to duże udogodnienie w zarządzaniu apartamentami i hotelami. Jeśli zależy Państwu na zapewnieniu dodatkowego bezpieczeństwa w obiekcie, mamy do zaproponowania także zamki elektroniczne do szafek na kartę lub PIN, sejfy, czytniki i szyfratory do drzwi. Takie rozwiązania coraz częściej można spotkać nie tylko w pokojach hotelowych, lecz także w wynajmowanych apartamentach i lokalach.

Jakie mają rodzaje elektroniczne zamki do drzwi wejściowych?

Elektroniczne zamki do drzwi wejściowych występują w kilku rodzajach. Dzięki temu można wybrać najbardziej odpowiednie produkty, które sprawdzą się w danym miejscu. Konkretne modele różnią się od siebie nie tylko wzornictwem, ale również zainstalowanym systemem i poziomem zabezpieczeń. Najpopularniejsze są zamki na pilot, kartę zbliżeniową, z kluczem PIN i na kod, na telefon, a także zamki na odcisk linii papilarnych. Bez względu na wybór, każdy z tych produktów zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i ogranicza dostęp niepowołanych osób.

Czym jest wkładka elektroniczna do drzwi?

Wkładka elektroniczna do drzwi to łatwy w użyciu produkt, który stosuje się przy modernizacji np. hoteli. Urządzenie to ma wytrzymałą i odporną konstrukcję, która zastępuje istniejącą wkładkę mechaniczną. Jej ogromną zaletą jest to, że za pomocą aplikacji można generować i wysyłać Klientom kody czasowe, którymi oni posługiwać się będą w trakcie pobytu np. w wynajmowanym mieszkaniu. Wkładki działają na zasadzie algorytmu, jaki w pamięci urządzenia ma wygenerowane wszystkie kombinacje kodów czasowych z dokładnością do godziny.

Bardzo chętnie omówimy z naszym Klientem wszystkie dostępne elektroniczne zamki i wkładki do drzwi od Hotels Media.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl