Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

 

Autoryzowany dostawca stolarki

Zamki do apartamentów i pokoi hotelowych 

Każdy, kto zajmuje się wynajmem krótkoterminowym mieszkań i apartamentów, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie i wygody swoim klientom. Idealnym rozwiązaniem są elektroniczne zamki hotelowe, które zarówno ułatwiają życie właścicielowi nieruchomości pod wynajem, jak i jego gościom, którzy cenią sobie prywatność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo zamki drzwiowe takich firm, jak Apartlock, SafeAutomation, Lob, ASSA ABLOY Tesa.

Zamki do apartamentów

Czarny zamek na kod   HATO TB-311 Czarny zamek na kod HATO TB-311
Producent: HATO
Cena: 1 099,00 zł 1 199,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja
Zamek do drzwi na kod - Hato TB-311  + Bramka Zamek do drzwi na kod - Hato TB-311 + Bramka
Producent: HATO
Cena: 1 298,00 zł 1 399,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja
Czarny zamek z odcisiekm palca Hato TB-115 Czarny zamek z odcisiekm palca Hato TB-115
Producent: HATO
Cena: 999,00 zł 1 099,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja

Jaki hotelowy zamek elektroniczny najlepiej wybrać? 

Aby odpowiednio dobrać zamek bezkluczowy, należy najpierw zastanowić się, do jakich drzwi będzie on montowany. Większość zamków pasuje zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i do zewnętrznych. Warto jednak pamiętać, aby osłonić go przed deszczem. Należy wziąć także pod uwagę sposób otwierania drzwi. Znajdą Państwo u nas zarówno zamki hotelowe na kartę zbliżeniową, jak i zamki do drzwi otwierane za pomocą kodu, odcisku linii papilarnych, dedykowanej aplikacji, a także wkładki elektroniczne na szyfr.

Szyfratory i inne zamki elektroniczne w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym

Większość oferowanych w naszym sklepie zamków drzwiowych może mieć generowane kody czasowe i obsługę zdalną. Jest to duże udogodnienie w zarządzaniu apartamentami i hotelami. Jeśli zależy Państwu na zapewnieniu dodatkowego bezpieczeństwa w obiekcie, mamy do zaproponowania także zamki elektroniczne do szafek na kartę lub PIN, sejfy, czytniki i szyfratory do drzwi. Takie rozwiązania coraz częściej można spotkać nie tylko w pokojach hotelowych, lecz także w wynajmowanych apartamentach i lokalach.

Jakie mają rodzaje elektroniczne zamki do drzwi wejściowych?

Elektroniczne zamki do drzwi wejściowych występują w kilku rodzajach. Dzięki temu można wybrać najbardziej odpowiednie produkty, które sprawdzą się w danym miejscu. Konkretne modele różnią się od siebie nie tylko wzornictwem, ale również zainstalowanym systemem i poziomem zabezpieczeń. Najpopularniejsze są zamki na pilot, kartę zbliżeniową, z kluczem PIN i na kod, na telefon, a także zamki na odcisk linii papilarnych. Bez względu na wybór, każdy z tych produktów zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i ogranicza dostęp niepowołanych osób.

Czym jest wkładka elektroniczna do drzwi?

Wkładka elektroniczna do drzwi to łatwy w użyciu produkt, który stosuje się przy modernizacji np. hoteli. Urządzenie to ma wytrzymałą i odporną konstrukcję, która zastępuje istniejącą wkładkę mechaniczną. Jej ogromną zaletą jest to, że za pomocą aplikacji można generować i wysyłać Klientom kody czasowe, którymi oni posługiwać się będą w trakcie pobytu np. w wynajmowanym mieszkaniu. Wkładki działają na zasadzie algorytmu, jaki w pamięci urządzenia ma wygenerowane wszystkie kombinacje kodów czasowych z dokładnością do godziny.

Bardzo chętnie omówimy z naszym Klientem wszystkie dostępne elektroniczne zamki i wkładki do drzwi od Hotels Media.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl