1px

Nowoczesne metody rejestracji czasu pracy

Nowoczesne metody rejestracji czasu pracy

Kontrolowanie czasu spędzanego przez pracowników w pracy jest bardzo ważne. Pracodawcy chcą wiedzieć, które osoby przychodzą do firmy o wskazanej godzinie, ponieważ jest to oznaką zaangażowania i szacunku do zatrudniającego. Rozwój technologii sprawia, że obecnie można w łatwy oraz szybki sposób mieć pod kontrolą godziny pracy pracowników. Jest to możliwe dzięki rejestratorowi czasu. W jaki sposób działa to urządzenie?

Rejestracja czasu pracy w nowoczesnym wydaniu

Kontrolowanie tego, kto i kiedy przychodzi do firmy, nie musi być związane z wypełnianiem mozolnej dokumentacji, a to za sprawą wykorzystania systemu zarządzania czasem pracy — RCPlus. Tego typu rozwiązanie pozwala na rejestrowanie w czasie rzeczywistym tego, kto wchodzi lub wychodzi z danego miejsca. Ponadto rejestrator czasu pracy jest wyposażony w kamerę, co umożliwia zapisywanie zdjęć pracowników. Dzięki temu pracodawca ma pewność, że nikt nie podszywa się pod daną osobę. Obraz pozwala również na sprawdzenie, czy pracownik ma ubrany specjalistyczny strój, jeśli wymaga tego charakter pracy. 

Komfort dla pracodawcy i pracowników

Rejestrator czasu pracy pozwala na szybkie wprowadzenie danych do systemu, a więc nie trzeba na to tracić cennego czasu. Należy dodać, że urządzenie jest też proste w obsłudze. Aby czas pracy został zapisany, wystarczy przyłożyć identyfikator pracownika, który najczęściej ma postać karty lub breloczka. System ma możliwość zapisywania zarówno wejść, jak i wyjść do danego budynku. Zaletą wykorzystania nowoczesnych rozwiązań jest także to, że system może być wykorzystywany nawet przez dużą liczbę osób z podziałem na sekcje. Pozwala to na utrzymanie porządku, dzięki czemu łatwiejsze jest obliczanie godzin i nadgodzin spędzanych w pracy.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl