1px Rejestrator czasu pracy

Rejestrator czasu pracy – system RCPlus

rejestrator czasu pracy 

RCPlus to zaawansowany system zarządzania czasem pracy pracowników w firmie. Współpracuje z czytnikami breloków i kart zbliżeniowych, kodów kreskowych, a także z czytnikami biometrycznymi (np. odcisków palców). Rejestruje zdjęcie z momentu rejestracji, co umożliwia potwierdzenie tożsamości osoby, a także okoliczności rejestracji (np. czy pracownik był w ubraniu roboczym). Zapobiega to rejestracji wejść i wyjść "za kolegę" oraz wymusza punktualne pojawianie się na stanowisku pracy.

 

Rejestracja czasu pracy 

 

 

System RCPlus -  oprócz rejestracji czasu pracy umożliwia planowanie planu pracy dla pracowników i weryfikację jego wykonania. Rozbudowany system uprawnień pozwala korzystać z systemu przez dużą grupę osób (np. kadry, dyrekcja, kierownicy zmianowi), z przyznanymi dla tych osób prawami. System umożliwia pracę w sieci. Doskonale sprawdza się przy rozległych instalacjach (firmy posiadające wiele oddziałów, lub wiele hal produkcyjnych). Posiada zaawansowane mechanizmy kontroli dostępu. Rejestracja wejścia lub wyjścia odbywa się poprzez zbliżenie pastylki (karty) do czytnika. W tym momencie rejestrowana jest w bazie danych godzina zdarzenia wraz z numerem identyfiacyjnym pracownika (przypisanym do pastylki), jak również kilka zdjęć osoby rejestrującej się. Z pojedynczej rejestracji gromadzonych jest kilka zdjęć w celu lepszej identyfikacji pracownika. Stosowane kamery mogą być wbudowane w czytnik lub też umieszczone w dowolnym miejscu poza czytnikiem. Rejestrator czasu pracy

 

 

Rejestrator czasu pracy RCP

        Rejestrator Czasu Pracy RCP

 

 Czytnik RCPlusNet3.x jest optymalny z punkuyu widzenia pracowników rejestrujących się jak i zarządzających systemem RCP. Bardzo proste zasady rejestracji (zbliżenie karty do pola wyjście lub wejście), wbudowany foto-rejestrator i tylko 2 funkcje do opcjonalnego wyboru (przyciski P - prywatne, S - służbowe) sprawiają, że czytnik sprawdza się we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw. Obsługuje wszystkie wymienione wcześniej identyfikatory pracowników.

 

            Rejestrator

Czy warto zainwestować w rejestrator czasu pracy?

Rejestrator czasu pracy to sposób na dokładny pomiar i zobligowanie pracowników do punktualności. Spóźnienia generują duże koszty i mogą być problemem zarówno dla szefa, jak i reszty zespołu. System RCP jest bezosobowy, dlatego może pozytywnie wpływać na tę kwestię, dyscyplinując pracowników. Kolejną zaletą, która przemawia za montażem tego produktu, jest oszczędność czasu i zniwelowanie potrzeby prowadzenia papierowej listy obecności. Można zapomnieć o ręcznym wprowadzaniu danych, a co za tym idzie – żmudnym rozliczaniu czasu pracy, zwiększającym prawdopodobieństwo wystąpienia pomyłki. Automatyczna synchronizacja danych sprawia, że rozliczanie czasu pracy wymaga tylko kilku kliknięć i eksportu danych do specjalnego programu płacowego.

Chętnie przedstawimy wszystkie możliwości, jakie daje rejestrator czasu pracy od Hotels Media.

 

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl