Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

Kategoria Smart Lock i zamki TTlock to innowacyjne zamki elektroniczne do pokoi hotelowych, apartamentów, biur i innych przestrzeni, które zapewniają swoim użytkownikom bezpieczeństwo oraz niezwykłą wygodę. Są to nowoczesne urządzenia stworzone z myślą o najbardziej luksusowych przestrzeniach, których lokatorzy cenią sobie najwyższy wymiar bezpieczeństwa i prywatności. Systemy kontroli dostępu dostępne w naszej ofercie to także takie elementy jak:

 • szyfratory do drzwi z wbudowanym czytnikiem,
 • maskownice,
 • wkładki elektroniczne,
 • zasilacze,
 • bramki,
 • breloki zbliżeniowe,
 • daszki chroniące.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie elementy tworzą profesjonalny system kontroli dostępu najwyższej klasy. Nasze zamki na kod do apartamentów, pokoi hotelowych, biur i innych lokali zapewniają komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo ich lokatorów bez obaw o zgubienie breloka lub karty – wystarczy jeden prosty kod. Gwarantujemy, że spełnią wszystkie potrzeby i oczekiwania, a ich nowoczesny design dodatkowo podkreśli charakter Państwa przestrzeni.

 

System Smart Lock

Czarny zamek na kod  HATO TB-311 Czarny zamek na kod HATO TB-311
Producent: HATO
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zamek na kod - SmartLock GR Zamek na kod - SmartLock GR
Producent: SafeAutomation
Cena: 1 299,00 zł 1 409,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zamek na kod HATO TB-311 - SmartLock Zamek na kod HATO TB-311 - SmartLock
Producent: HATO
Cena: 1 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szyfrator do drzwi Smartlock TTlock Szyfrator do drzwi Smartlock TTlock
Producent: SafeAutomation
Cena: 699,00 zł 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zamek Apartlock P2 Zamek Apartlock P2
Producent: Apartlock
Cena: 1 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mała klamka SmartLock MINI Mała klamka SmartLock MINI
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Zalety zamków TTlock

Inteligentne zamki TTlock wyróżniają się nie tylko bezpieczeństwem i wygodą korzystania, ale także wieloma udogodnieniami dla użytkowników. Przede wszystkim docenić należy dopracowany i przyjazny wygląd aplikacji, która pozwala na intuicyjne korzystania. W prosty sposób można zweryfikować status zamknięcia lub otwarcia drzwi, tym samym sprawdzić, kto i kiedy je otworzył. Wygenerowanie kodu do otwarcia zamku TTlock pozwala na ustawienie czasu ważności kodu – po wskazanym przez właściciela zamku okresu kod przestanie być aktywny. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy nad kontrolą kluczy dostępu do pomieszczeń lub apartamentów, bez konieczności spotykania się w celu przekazania lub zdania tradycyjnego klucza do zamka w drzwiach. Dodatkową zaletą jest także zminimalizowanie możliwości wykonania kopii klucza. Dzięki wygodnym powiadomieniom w aplikacji właściciel TTlock zamka ma stałą kontrolę nad swoją nieruchomością.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl