1pxOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

Samozamykacze ASSA ABLOY

Samozamykacze do drzwi to urządzenia mechaniczne lub elektromechaniczne, które zapewniają cichą pracę podczas zamykania lub zatrzaskiwania drzwi – co ważne, taki automat wykonuje samodzielne domykanie drzwi, furtek lub bramek. Montaż samozamykacza jest gwarancją, że otwarte drzwi zostaną zamknięte. ASSA ABLOY oferuje pełną gamę samozamykaczy wierzchnich oraz ukrytych, z ramieniem standardowym oraz ramieniem ślizgowym, do drzwi jedno i dwuskrzydłowych. Wszystkie samozamykacze wierzchnie charakteryzują się jednakowym designem, pozwalającym spełnić oczekiwania architektów i inwestorów, wymagających na obiekcie jednej linii produktów do wszystkich rodzajów drzwi.

Wysoka jakość i komfort pracy dzięki samozamykaczom do drzwi

Wszystkie samozamykacze ASSA ABLOY wyposażone są w bardzo wysokiej wydajności zawory termiczne, pozwalające na pracę bez konieczności regulacji sezonowych. Pozwala to na montaż wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Samozamykacze do drzwi najczęściej zamontowane są na krawędzi skrzydła drzwi i futrynie – siła urządzenia powoduje samoczynne ich zamykanie. Nasze produkty dają możliwość pełnej regulacji i zapewniają swobodne otwieranie i zamykanie drzwi. Wszystkie samozamykacze posiadają tłumienia otwarcia, czyli tzw. funkcję antywiatrową, zabezpieczającą przed zniszczeniem drzwi otwierane na zewnątrz. Produkty zostały przebadane i uzyskały certyfikat EN 1154 oraz 1155 pozwalający stosować je we wszystkich rodzajach drzwi przeciwpożarowych, oraz dymoszczelnych. Samozamykacze do drzwi sprawdzą się w pomieszczeniach klimatyzowanych i ogrzewanych, ponieważ niedopuszczaną do ucieczki ogłaszanego lub wychłodzonego powietrza.

 

 

Pełny katalog dostępny tutaj         Katalog samozamykaczy             Zapytaj o produkt z katalogu

Samozamykacze

Samozamykacz DC140 Samozamykacz DC140
Producent: LOB S.A
Cena: 249,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Samozamykacz DC300 Samozamykacz DC300
Producent: LOB S.A
Cena: 380,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej

Czym się wyróżnia samozamykacz do drzwi ASSA ABLOY?

Samozamykacz do drzwi ASSA ABLOY jest profesjonalnym produktem z zakresu mechanicznych udogodnień dla różnych placówek. Wyróżnia się wysoką klasą wykonania, nowoczesną konstrukcją i szerokim wachlarzem rodzajów udogodnień, które pozwalają na personalizację zamówienia. Oferujemy m.in. samozamykacze, których działanie opiera się na klasycznym mechanizmie zębatym – niezawodnym, uniwersalnym i prostym w konserwacji. Obecność termodynamicznych zaworów sprawia z kolei, że urządzenie może pracować bez potrzeby ręcznej regulacji sezonowej. Dzięki regulowanej sile zamykania, szybkości oraz funkcjonalności back-check użytkownik może zamontować samozamykacz dla drzwi prawo- i lewo-stronnych.

Jeśli poszukujesz elastycznych i łatwych w montażu samozamykaczy do drzwi, to chętnie przedstawimy pełną ofertę w Hotels Media.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl