1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Autoryzowany dystrybutor & instalator 

ASSA ABLOY logo

Usługi montażowe

 

Autoryzowany dostawca stolarki

Depozytor kluczy Traka 21Depozytor kluczy Traka 21

 

 

 

Depozytor kluczy

Elektroniczne depozytory na klucze to nowoczesne urządzenia, dzięki którym można w bezpieczny sposób przechowywać klucze i monitorować ich obieg.  Elektroniczna weryfikacja pobrań kluczy eliminuje sytuacje, w których osoby nieupoważnione wchodzą do konkretnych pomieszczeń czy mają dostęp do sprzętów. Zastosowanie takiego rozwiązania zwiększa bezpieczeństwo w firmie, instytucji czy też apartamentach na wynajem. Ponadto urządzenie to znacząco upraszcza procedury autoryzacji na danym terenie.

Jak działa depozytor do kluczy?

Urządzenia Traka 21 Assa Abloy działają na podstawie iFob, czyli systemu chipów. Są to elektroniczne etykiety, które wraz z kluczami umieszcza się w dedykowanych portach dystrybutora. Konkretny klucz może zostać pobrany i oddany jedynie przez autoryzowanego użytkownika, który posiada identyfikator zbliżeniowy, kartę, kod lub odciski linii papilarnych. Dystrybutor kluczy firmy Assa Abloy, która specjalizuje się m.in. w produkcji urządzeń do zabezpieczeń hotelowych i kontroli dostępu, gwarantuje intuicyjną i prostą obsługę systemu.

Dlaczego warto zainstalować dystrybutor kluczy we własnej firmie?

Dystrybutor kluczy nie tylko zwiększa bezpieczeństwo w budynku, lecz także skraca czas potrzebny na autoryzację dostępu każdego użytkownika. Nie ma także potrzeby zatrudniania dodatkowego pracownika, który byłby odpowiedzialny za obieg kluczy w budynku, a jednocześnie można stale monitorować wejścia i wyjścia. Dużym udogodnieniem jest także generowanie raportów na podstawie przyjętych kryteriów. Historia zdarzeń zapisana jest na wyświetlaczu depozytora oraz w systemie komputerowym.

Depozytor kluczy

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl