1px

Zamki elektroniczne na kod czy na karty magnetyczne — co jest skuteczniejsze?

Zamki elektroniczne na kod czy na karty magnetyczne — co jest skuteczniejsze?

Osoby wynajmujące pokoje lub apartamenty powinny przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo swoich gości. Pomogą w tym wysokiej jakości zamki elektroniczne. Dzięki nim zapewnimy dodatkowo komfort swoim klientom. Obecnie możemy wybierać spośród wielu rodzajów tych produktów, wśród których najpopularniejszymi są te na kod oraz na kartę magnetyczną. Co je wyróżnia? Na jaką opcję postawić?

Zalety zamków elektronicznych na kod oraz wariantów na kartę

Zarówno zamki na kod, jak i te otwierane za pomocą karty to dobry wybór do pokoju hotelowego. Oba rozwiązania uniemożliwiają niepożądanym osobom dostanie się do pomieszczeń, a przy tym będą wygodne w użytkowaniu dla osób, które zdecydowały się na ich wynajęcie. Plusem pierwszych z wymienionych wariantów jest fakt, że nie wymagają od klientów wcześniejszego zameldowania w recepcji. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli działa ona tylko w wybranych godzinach, np. od 6:00 do 22:00. Osoby, które przyjadą w nocy, będą mogły otrzymać kod SMS-em.

Z kolei zamki na kartę są doceniane przez osoby, które obawiają się, że zapomną kodu, a telefon nie zawsze mają przy sobie. Karty są niewielkie, co pozwala zmieścić je w portfelu i zawsze mieć przy sobie. Jeżeli będziemy chcieli, aby ktoś był w pokoju przed nami, możemy również taką kartę przekazać drugiej osobie. Która z dostępnych opcji będzie lepsza? Wiele zależy od naszych potrzeb oraz oczekiwań gości. 

Gdzie szukać dobrych zamków elektronicznych?

Niezależnie od tego, czy chcemy kupić zamek na kod, czy wariant otwierany z wykorzystaniem karty, powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby był on wysokiej jakości i pochodził od renomowanego producenta. W razie wątpliwości, która z opcji będzie dla nas najlepsza, dobrze zapytać fachowców ze sklepu, którzy dobiorą produkt odpowiadający na potrzeby gości.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl