1px

Czym są inteligentne sejfy?

Czym są inteligentne sejfy?

Sejf w hotelu to istotny element wyposażenia, na który zwraca uwagę wielu gości. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczanie wartościowych przedmiotów gości, np. dokumentów. Obecnie dostępnych jest coraz więcej nowoczesnych rozwiązań, które dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa. Przekonaj się, czym są inteligentne sejfy i jakie są główne korzyści z ich zastosowania.

Bezpieczny, wygodny w obsłudze i estetyczny, czyli inteligentny sejf w hotelu

Każdy sejf musi być przede wszystkim solidny i wytrzymały. Dlatego też dobrej jakości wyroby powstają ze stali, która jest wyjątkowo trwałym materiałem. Inteligentne skrytki mają jednak znacznie więcej zabezpieczeń, a jednocześnie gwarantują łatwą obsługę.

Oczywiście najważniejszą kwestią zawsze jest bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. Dlatego też oprócz otworów montażowych i solidnych kotew konieczne jest zastosowanie innych rozwiązań. Przykładowo, dobrej jakości sejfy zapewniać blokadę czasową, jeśli błędny kod zostanie wprowadzony 3 razy. Konstrukcja inteligentnego sejfu powinna być na tyle solidna, aby nikt niepowołany, metodą prób i błędów, nie był w stanie dostać się do środka.

Obecnie wdrażanych jest szereg innych możliwości. Przykładowo, zabezpieczenie szyfrem, hasłem i odciskiem palca, sterowanie z poziomu urządzeń sterowanych systemami iOS lub Android, specjalne aplikacje na telefon do otwierania itp. Rozwiązań jest sporo, jednak zawsze najważniejsze jest, aby wszelkie przechowywane w sejfie przedmioty miały zapewnione maksimum bezpieczeństwa.

Nie mniej istotną cechą inteligentnych sejfów jest łatwość obsługi. Użytkownik powinien mieć możliwość dostępu przy pomocy indywidualnie ustalonego kodu. Istotne jest przy tym, aby była możliwość użycia mechanicznego klucza awaryjnego. Niemniej obecnie korzystanie z sejfów przy pomocy kodów to jedno z najwygodniejszych i najchętniej wybieranych rozwiązań.

Sejf Yale YLV200 w naszej ofercie

W ofercie naszej firmy dostępny jest sejf Yale YLV200 firmy Assa Abloy. Rekomendowany jest przede wszystkim do obiektów hotelowych, które dbają o wysoki poziom bezpieczeństwa gości. Można w nim przechowywać pieniądze, dokumenty, biżuterię, a nawet laptopa. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i bezpośredniego kontaktu.

 

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl