1px

Dlaczego warto zainwestować w rejestrator czasu pracy?

Dlaczego warto zainwestować w rejestrator czasu pracy?

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się rejestratory czasu pracy. Kiedyś stosowane były jedynie w dużych korporacjach oraz państwowych miejscach pracy, dziś zaś można spotkać je także w mniejszych firmach. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jednak, czy warto skorzystać z takiego urządzenia oraz jakie niesie ono za sobą korzyści.

Czym jest rejestrator czasu pracy?

Na samym wstępie warto nieco przybliżyć specyfikę rejestratora czasu pracy. Najprościej mówiąc, jest to nowoczesny system zarządzania czasem pracy pracowników. Przybiera on postać niewielkiego urządzenia, które najczęściej montuje się na ścianie. W zależności od modelu może współpracować z:

  • czytnikami breloków lub kart,
  • kodami kreskowymi,
  • czytnikami biometrycznymi.

Jeżeli chcesz zakupić zaawansowany system rejestracji czasu pracy, zapraszamy Cię do kontaktu. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne urządzenie RCPlus, które posiada wiele dodatkowych funkcji usprawniających funkcjonowanie firmy oraz ułatwiających kontrolę pracowników. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy służą pomocą.

Jakie są zalety rejestratora czasu pracy RCPlus?

Ogólnie rzecz biorąc, taki system umożliwia zachowanie kontroli nad pracownikami. Pracodawca może na bieżąco analizować wejścia i wyjścia podwładnych, tym samym sprawdzając ich punktualność. Co istotne, urządzenie RCPlus wykonuje zdjęcie w momencie rejestracji, co umożliwia potwierdzenie tożsamości pracownika. Jest to również metoda na sprawdzenie, czy podwładni noszą wymagane ubrania robocze.

Nowoczesny system RCPlus oferuje jednak znacznie więcej możliwości niż samą rejestrację. Mowa tu np. o planowaniu planu pracy, co okaże się szczególnie przydatną funkcją w dużych oddziałach. Posiada on również rozbudowany system uprawnień oraz zaawansowane mechanizmy kontroli dostępu. Na uwagę zasługuje również prosta obsługa urządzenia, z którą poradzi sobie dosłownie każdy.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl