Hotelowy włącznik prądu Adel

Dostępność: brak towaru
Cena: 313,00 zł 313.00
ilość szt.

towar niedostępny

1px dodaj do przechowalni

px1 Opis

Hotelowy wyłącznik prądu jest montowany w pokoju przy drzwiach. Po włożeniu karty dostępowej włącza on prąd. Po wyjęciu karty prąd jest wyłączany po kilkunastu sekundach. Pozwala to na oszczędność energii szczególnie, jeśli zainstalowana jest klimatyzacja i zapobiega pozostawieniu włączonych urządzeń, np. głośno ustawionego TV. Wyposażony jest w przekaźnik o mocy przełączanej <6600 W. Duża puszka elektryczna ułatwia wykonanie połączeń. Część zewnętrzna ma elegancji wygląd. Wyłącznik jest podświetlony i ułatwia odnalezienie w ciemności. Działa tylko z systemowymi kartami RFID.

Jakie zalety ma hotelowy włącznik prądu?

Hotelowy włącznik prądu na kartę to przede wszystkim oszczędność energii. Jest istotnym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego hotelu. Ze względu na to, że włączniki pozwalają ograniczyć wydatki na energię elektryczną, ich instalacja z pewnością znajduje uzasadnienie biznesowe. Korzystając z takich urządzeń, zapobiega się pozostawianiu przez gości hotelowych włączonego światła i innych urządzeń elektrycznych, podczas, gdy nie ma nikogo w pokoju. Równocześnie zwiększa się tym sposobem bezpieczeństwo, ponieważ żadna zostawiona w kontakcie ładowarka nie wywoła zwarcia. Wracając do pokoju hotelowego, włącznik jest podświetlany delikatnym niebieskim światłem, aby łatwiej go zlokalizować. Po umieszczeniu w nim karty hotelowej prąd w pokoju jest automatycznie włączany.

Chętnie przedstawimy pełne możliwości, jakie dają wyłączniki hotelowe prądu, które proponujemy w Hotels Media.

Pamiętaj !
Zalecane jest, by na etapie wykonywania instalacji elektrycznych w budynku zainstalować puszki podtynkowe i wykonać konieczne okablowanie 230 VAC.

1px Produkty powiązane

px1 Opinie o produkcie (0)

box zapraszamy do współpracy

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl