1px

Czym charakteryzuje się szyld hotelowy LOB 5500?

Czym charakteryzuje się szyld hotelowy LOB 5500?

System kontroli dostępu to niezbędny element wyposażenia każdego hotelu. Propozycji jest tak wiele, że właściciele tego typu obiektów mogą mieć trudności z podjęciem decyzji. Okazuje się, że dużą popularnością cieszy się obecnie system LOB 5500. Czy wiesz, jakie są jego cechy szczególne i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Charakterystyka szyldu hotelowego LOB 5500

Szyld ten należy do serii produktów systemu LOB 5500 Adel. Na samym wstępie należy zaznaczyć, że jest to rodzaj elektronicznego zamka hotelowego, co oznacza, że działa on bez konieczności stałego przyłączenia do prądu. Zasilany jest na standardowe baterie AA, które dzięki niskiemu zużyciu energii są w stanie wytrzymać aż 15 000 otwarć drzwi. W konsekwencji system nie jest uzależniony od potencjalnych awarii w zasilaniu, a jednocześnie okazuje się tani w utrzymaniu.

Szyld hotelowy LOB 5500 to nowoczesne urządzenie, które nie wymaga użycia tradycyjnych kluczy. Zastępuje je karta, na której zapisano stosowne uprawnienia dostępu. Po przyłożeniu jej do zamka system sczytuje zawarte na niej dane, a następnie porównuje z własnymi ustawieniami. Gdy stwierdzi zgodność, umożliwi dostęp do pomieszczenia. Klucze mogą być jednak używane w sytuacjach awaryjnych.

Zamek marki LOB posiada funkcję pamięci zdarzeń. Każde wejście, a także wszelkie próby wtargnięcia do pomieszczenia zostaną zapisane w urządzeniu. Ich odczyt możliwy jest po przeniesieniu danych do oprogramowania. W zależności od potrzeb można zapoznać się ze zdarzeniami zapisanymi dla danej karty lub konkretnych drzwi. Szyld zapamiętuje aż 828 zajść.

Na uwagę zasługuje także wyjątkowy wygląd tego urządzenia. Szyld LOB 5500 został wykonany w uniwersalnym i ponadczasowym stylu, dzięki czemu świetnie wpisze się w najróżniejsze aranżacje wnętrz. Jego zaskakująco wysoka jakość zapewni z kolei nawet kilkanaście lat bezproblemowego użytkowania. Można śmiało stwierdzić, że jest to opłacalna inwestycja.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl